Simple Interactive Maps (1.0.0-beta8) - en to lt translation catalogue (31 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Groups
lt: Grupės

en: Group
lt: Grupė

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Action
lt: Veiksmas

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Edit
lt: Redaguoti

en: None
lt: Joks

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Save
lt: Saugoti

en: Group ID
lt: Grupės ID

en: Thumbnail
lt: Miniatūra

en: Send
lt: Siųsti

en: General
lt: Bendras

en: Table view
lt: Lentelės vaizdas

en: Text color
lt: Teksto spalva

en: Tools
lt: Įrankiai

en: Hidden
lt: Paslėptas

en: Map
lt: Žemėlapis

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -

en: Regions
lt: Regionai

en: Action settings
lt: Veiksmų nustatymai

en: Plugin ID
lt: Įskiepio ID
