Simple Interactive Maps (1.0.0-beta8) - en to mn translation catalogue (18 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Groups
mn: Бүлгүүд

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Action
mn: Үйлдэл

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Edit
mn: Засварлах

en: None
mn: Байхгүй

en: Name
mn: Нэр

en: Preview
mn: Урьдчилан харах

en: Save
mn: Хадгалах

en: Send
mn: Илгээх

en: Text color
mn: Текстний өнгө

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
