Simple Interactive Maps (1.0.0-beta8) - en to th translation catalogue (23 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Delete
th: ลบ

en: Groups
th: กลุ่ม

en: Actions
th: แอคชั่น

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Action
th: แอคชั่น

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Edit
th: แก้ไข

en: None
th: ไม่มี

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Save
th: บันทึก

en: ID
th: ไอดี

en: Send
th: ส่ง

en: General
th: ทั่วไป

en: Text color
th: สีของข้อความ

en: Tools
th: เครื่องมือ

en: Add group
th: เพิ่มกลุ่ม

en: Hidden
th: ซ่อน

en: Map
th: แผนที่

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: - Select -
th: - เลือกรายการ -
