Simple IP Login (2.0.0) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Label
be: Подпіс

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: User
be: Карыстальнік

en: Machine name
be: Машынная назва

en: About
be: Аб
