Simple IP Login (2.0.0) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Label
ca: Etiqueta

en: User
ca: Usuari

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: About
ca: Detalls
