Simple IP Login (2.0.0) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Label
sk: Označenie

en: User
sk: Používateľ

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: About
sk: Informácie o
