Simple IP Login (2.1.0) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Label
cs: Popisek

en: User
cs: Uživatel

en: Are you sure you want to delete %name?
cs: Opravdu smazat %name?

en: Machine name
cs: Strojový název

en: About
cs: Popis
