Simple IP Login (2.1.0) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Label
et: Nimetus

en: User
et: Kasutaja

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: About
et: Programmist
