Simple IP Login (2.1.0) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: User
nl: Gebruiker

en: Are you sure you want to delete %name?
nl: Weet u zeker dat u %name wilt verwijderen?

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: About
nl: Over

en: User id
nl: Gebruikers-ID
