Simple IP Login (2.1.1) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Label
tr: Etiket

en: User
tr: Kullanıcı

en: Are you sure you want to delete %name?
tr: %name kişisini silmek istediğinize emin misiniz?

en: Machine name
tr: Makine adı

en: About
tr: Hakkında
