Simple IP Login (2.1.0) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Delete
az: Sil

en: ID
az: İD

en: User
az: İstifadəçi

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Machine name
az: Maşın adı

en: About
az: Haqqında
