Simple IP Login (2.1.1) - en to de translation catalogue (14 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Label
de: Beschriftung

en: User
de: Benutzer

en: Are you sure you want to delete %name?
de: Möchten Sie %name wirklich löschen?

en: Machine name
de: Systemname

en: About
de: Über

en: User id
de: Benutzer-ID

en: Enter a <a href=":href">regular expression</a>
de: Geben Sie einen <a href=":href">regulären Ausdruck</a> ein

en: Users can be logged in by their ip address
de: Benutzer können sich anhand ihrer IP Adresse einloggen

en: Add IP Wildcard
de: IP Wildcard hinzufügen

en: List IP Wildcards
de: IP Wildcards auflisten

en: Administer Simple IP Login rules
de: Simple IP Login Regeln

en: Administrative settings for the Simple IP Login module
de: Simple IP Login Einstellungen

en: IP Wildcard config
de: IP Wildcard Konfiguration
