Simple IP Login (2.1.1) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Label
el: Ετικέτα

en: User
el: Χρήστης

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: About
el: Περί

en: User id
el: Id χρήστη
