Simple IP Login (2.1.1) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: User
id: Pengguna

en: Are you sure you want to delete %name?
id: Apakah anda yakin akan menghapus %name?

en: Machine name
id: Nama mesin

en: About
id: Tentang
