Simple IP Login (8.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إرسال

en: Label
ar: التسمية

en: ID
ar: المعرف ID

en: User
ar: مستخدم

en: Custom
ar: مخصّص

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: تأكيد متأكد من حذف %name ؟

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: About
ar: حول
