Simple IP Login (8.x-1.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Submit
ast: Unviar

en: Label
ast: Etiqueta

en: User
ast: Usuariu

en: Custom
ast: Personalizáu
