Simple IP Login (8.x-1.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Label
gu: શિર્ષક

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: About
gu: વિશે
