Simple IP Login (8.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: שלח

en: Label
he: תווית

en: User
he: משתמש

en: Custom
he: מותאם

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Machine name
he: שם מכונה

en: About
he: אודות
