Simple IP Login (8.x-1.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Label
hy: Պիտակ

en: User
hy: Օգտագործող

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում
