Simple IP Login (8.x-1.0-alpha1) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Label
km: ស្លាក

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: About
km: អំពី
