Simple IP Login (8.x-1.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Submit
nn: Legg inn

en: Label
nn: Etikett

en: User
nn: Brukar

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn
