Simple IP Login (8.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Submit
fa: ثبت

en: Label
fa: برچسب

en: ID
fa: هویت

en: User
fa: کاربر

en: Custom
fa: سفارشی

en: Machine name
fa: نام دستگاه

en: About
fa: درباره
