Simple IP Login (8.x-1.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Submit
sq: Dërgo

en: User
sq: Përdoruesi

en: Custom
sq: E personalizuar

en: About
sq: Informacione
