Simple IP Login (8.x-1.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Label
ur: عنوان

en: ID
ur: شناخت

en: User
ur: صارف
