Simple IP Login (8.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Label
vi: Nhãn

en: ID
vi: Mã

en: User
vi: Người dùng

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Machine name
vi: Tên nội bộ

en: About
vi: Giới thiệu
