Simple IP Login (8.x-1.0-alpha2) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: About
bo: གསལ་བཤད
