Simple IP Login (8.x-1.0-alpha2) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Label
es: Etiqueta

en: User
es: Usuario

en: Custom
es: Personalizado

en: Are you sure you want to delete %name?
es: ¿Seguro que desea borrar %name ?

en: Machine name
es: Nombre de sistema

en: About
es: Acerca de

en: User id
es: Id de usuario
