Simple IP Login (8.x-1.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Label
lt: Etiketė

en: User
lt: Narys

en: Custom
lt: Savitas

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: About
lt: Apie
