Simple IP Login (8.x-1.0-alpha2) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Label
pl: Etykieta

en: User
pl: Użytkownik

en: Custom
pl: Własne

en: Are you sure you want to delete %name?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć %name?

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: About
pl: O stronie

en: User id
pl: Id użytkownika
