Simple IP Login (8.x-1.0-beta1) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Label
it: Etichetta

en: User
it: Utente

en: Custom
it: Personalizzato

en: Are you sure you want to delete %name?
it: Si vuole davvero cancellare %name?

en: Machine name
it: Nome ad uso interno

en: About
it: Informazioni
