Simple IP Login (8.x-1.0-beta1) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Label
oc: Etiqueta

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: User
oc: Utilizaire

en: Custom
oc: Personalizat

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: About
oc: A prepaus
