Simple IP Login (8.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Label
sv: Etikett

en: User
sv: Användare

en: Custom
sv: Anpassad

en: Are you sure you want to delete %name?
sv: Är du säker på att du vill radera %name?

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: About
sv: Om

en: User id
sv: ID för användare
