Simple IP Login (8.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Label
uk: Мітка

en: User
uk: Користувач

en: Custom
uk: Власний

en: Are you sure you want to delete %name?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %name?

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: About
uk: Про модуль

en: User id
uk: ID користувача

en: Enter a <a href=":href">regular expression</a>
uk: Введіть <a href=":href">регулярний вираз</a>
