Simple IP Login (8.x-1.0-beta2) - en to no translation catalogue (5 entries)

en: Delete
no: Strika

en: User
no: Brúkari

en: Custom
no: Sergjørt

en: Machine name
no: Maskinnavn

en: About
no: Um
