Simple IP Login (8.x-1.0-beta2) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Label
fr: Libellé

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: User
fr: Utilisateur

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Are you sure you want to delete %name?
fr: Êtes-vous sûr(e) de vouloir supprimer %name ?

en: Machine name
fr: Nom système

en: About
fr: À propos

en: User id
fr: Identifiant de l'utilisateur

en: Enter a <a href=":href">regular expression</a>
fr: Saisir une <a href=":href">expression régulière</a>
