Simple IP Login (8.x-1.0-beta2) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Label
is: Merking

en: ID
is: Kenni

en: User
is: Notandi

en: Custom
is: Sérsniðið

en: About
is: Um
