Simple IP Login (8.x-1.0-beta2) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Label
ta: அடையாளம்

en: User
ta: பயனர்

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்

en: About
ta: பற்றி
