Simple IP Login (8.x-1.0-beta3) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Label
ne: लेबल

en: ID
ne: परिचय

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Machine name
ne: मशीन नाम

en: About
ne: बारेमा
