Simple IP Login (8.x-1.0-beta3) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Label
ja: ラベル

en: User
ja: ユーザー

en: Are you sure you want to delete %name?
ja: %name を削除してもよろしいですか？

en: Machine name
ja: システム内部名称

en: About
ja: アバウト

en: User id
ja: ユーザーID
