Simple IP Login (8.x-1.0-beta3) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: ID
ps: پېژند

en: User
ps: غړی

en: Are you sure you want to delete %name?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %name؟

en: About
ps: په اړه
