Simple LDAP (8.x-1.0-alpha3) - en to de translation catalogue (14 entries)

en: None
de: Keine

en: Every hour
de: Jede Stunde

en: Advanced
de: Erweitert

en: One day
de: Ein Tag

en: One week
de: Eine Woche

en: Server Settings
de: Servereinstellungen

en: Encryption
de: Verschlüsselung

en: User Settings
de: Benutzereinstellungen

en: Every cron run
de: Bei jedem Cron-Lauf

en: Every 6 hours
de: Alle 6 Stunden

en: Every day
de: Jeden Tag

en: One hour
de: Eine Stunde

en: Two hours
de: Zwei Stunden

en: Read-only
de: Schreibgeschützt
