Simple Media Bulk Upload (1.0.0-beta1) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Continue
tr: Devam et

en: Media
tr: Medya

en: Media type
tr: Medya tipi

en: The specified file %file could not be moved because the destination is invalid. More information is available in the system log.
tr: Hedef geçersiz olduğundan, belirtilen %file dosyası taşınamadı. Sistem günlüğünde daha fazla bilgi bulabilirsiniz.

en: File %file (%realpath) could not be moved because the destination %destination is invalid. This may be caused by improper use of file_move() or a missing stream wrapper.
tr: %destination hedefi geçersiz olduğundan %file dosyası (%realpath) taşınamadı. Bu file_move() işlevinin yanlış kullanımından ya da eksik bir akım sarıcıdan kaynaklanıyor olabilir.

en: File %file could not be moved because the destination %destination is invalid. This may be caused by improper use of file_move() or a missing stream wrapper.
tr: %destination hedefi geçersiz olduğundan %file dosyası taşınamadı. Bu file_move() işlevinin yanlış kullanımından ya da eksik bir akım sarıcıdan kaynaklanıyor olabilir.
