Simple Media Bulk Upload (1.0.0) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Continue
uk: Продовжити

en: Media
uk: Медіа

en: Media type
uk: Тип носія

en: The specified file %file could not be moved because the destination is invalid. More information is available in the system log.
uk: Неможливо перемістити зазначений файл %file оскільки місце призначення є неприпустимим. Додаткову інформацію можна знайти в системному журналі.

en: File %file (%realpath) could not be moved because the destination %destination is invalid. This may be caused by improper use of file_move() or a missing stream wrapper.
uk: Файл %file (%realpath) не може бути переміщений, оскільки призначення %destination є неприпустимим. Це може бути викликане неналежним використанням функції file_move() чи відсутністю обгортки потоку.

en: File %file could not be moved because the destination %destination is invalid. This may be caused by improper use of file_move() or a missing stream wrapper.
uk: Файл %file не може бути переміщений, оскільки призначення %destination є неприпустимим. Це може бути викликане неналежним використанням функції file_move() чи відсутністю обгортки потоку.
