Simple Media Bulk Upload (2.0.0-rc1) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Continue
hu: Folytatás

en: Media
hu: Média

en: Media type
hu: Médiatípus

en: The specified file %file could not be moved because the destination is invalid. More information is available in the system log.
hu: A megadott %file fájlt nem lehet átmozgatni mert a cél érvénytelen. További információ található a rendszernaplóban.

en: File %file (%realpath) could not be moved because the destination %destination is invalid. This may be caused by improper use of file_move() or a missing stream wrapper.
hu: %file (%realpath) fájl nem helyezhető át, mert a cél (%destination) érvénytelen. Ezt gyakran a file_copy() helytelen használata vagy egy hiányzó stream wrapper okozza.

en: File %file could not be moved because the destination %destination is invalid. This may be caused by improper use of file_move() or a missing stream wrapper.
hu: %file fájl nem helyezhető át, mert a cél (%destination) érvénytelen. Ezt gyakran a file_copy() helytelen használata vagy egy hiányzó stream wrapper okozza.
