Simple Mega Menu (2.1.0) - en to pl translation catalogue (37 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Type
pl: Typ

en: Edit
pl: Edytuj

en: Links
pl: Odnośniki

en: Image
pl: Obraz

en: Name
pl: Nazwa

en: Label
pl: Etykieta

en: View
pl: Widok

en: Text
pl: Tekst

en: Before
pl: Przed

en: After
pl: Po

en: Created
pl: Utworzono

en: Revisions
pl: Wersje

en: Authored by
pl: Autor

en: Are you sure you want to delete %name?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć %name?

en: Create new revision
pl: Dodaj nową wersję

en: Revert
pl: Przywróć

en: Revisions for %title
pl: Wersje dla %title

en: Revision
pl: Wersja

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Revision of %title from %date
pl: Wersja %title z dnia %date

en: Menu name
pl: Nazwa menu

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
pl: Czy na pewno przywrócić wersję z dnia %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
pl: Czy na pewno usunąć wersję z dnia %revision-date?

en: Image title
pl: Nazwa zdjęcia

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: About
pl: O stronie

en: Delete all revisions
pl: Usuń wszystkie wersje

en: Publishing status
pl: Status publikacji

en: Copy of the revision from %date.
pl: Kopia z %date.

en: Current revision
pl: Bieżąca wersja

en: %type is used by 1 piece of content on your site. You can not remove this content type until you have removed all of the %type content. | %type is used by @count pieces of content on your site. You may not remove %type until you have removed all of the %type content.
pl[0]: Rodzaj zawartości %type jest używany przez 1 element zawartości witryny. Nie można usunąć tego rodzaju zawartości dopóki nie zostanie usunięta cała zawartość typu %type.
pl[1]: Rodzaj zawartości %type jest używany przez @count elementy zawartości witryny. Nie można usunąć rodzaju zawartości %type dopóki nie zostanie usunięta cała zawartość typu %type.
pl[2]: Rodzaj zawartości %type jest używany przez @count elementów zawartości witryny. Nie można usunąć rodzaju zawartości %type dopóki nie zostanie usunięta cała zawartość typu %type.

en: @date by @username
pl: @date przez @username

en: @langname revisions for %title
pl: Wersje %title w języku @langname

en: Are you sure you want to revert @language translation to the revision from %revision-date?
pl: Czy na pewno przywrócić wersję tłumaczenia na język @language z dnia %revision-date?

en: Revert content shared among translations
pl: Przywróć zawartość dzieloną między tłumaczeniami
