Simple Mega Menu (2.2.0) - en to be translation catalogue (25 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Type
be: Тып

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Links
be: Спасылкі

en: Image
be: Малюнак

en: Name
be: Імя

en: Label
be: Подпіс

en: View
be: Праглядзець

en: Text
be: Тэкст

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Created
be: Створана

en: Authored by
be: Аўтар:

en: Create new revision
be: Стварыць новую версію

en: Revert
be: Вярнуць да ранейшага стану

en: Revisions for %title
be: Версіі %title

en: Revision
be: Версія

en: Revision of %title from %date
be: Вэрсыя %title ад %date

en: Menu name
be: Назва меню

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
be: Вы ўпэўнены, што жадаеце вярнуцца да версіі ад %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
be: Вы ўпэўнены, што жадаеце выдаліць версію ад %revision-date?

en: Machine name
be: Машынная назва

en: About
be: Аб

en: Publishing status
be: Статус публікацыі

en: Copy of the revision from %date.
be: Дуплікат версіі з %date.
