Simple Mega Menu (2.1.0) - en to ht translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ht: Operasyon

en: Type
ht: Tip

en: Image
ht: Imaj

en: Name
ht: Non

en: Changed
ht: Chanje
