Simple Mega Menu (8.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (39 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Type
sv: Typ

en: Edit
sv: Redigera

en: Links
sv: Länkar

en: Image
sv: Bild

en: Name
sv: Namn

en: Label
sv: Etikett

en: View
sv: Visa

en: Before
sv: Före

en: After
sv: Efter

en: Created
sv: Skapad

en: Revisions
sv: Versioner

en: Authored by
sv: Författad av

en: Are you sure you want to delete %name?
sv: Är du säker på att du vill radera %name?

en: Create new revision
sv: Skapa ny version

en: Revert
sv: Återställ

en: Revisions for %title
sv: Versioner för %title

en: Revision
sv: Version

en: Changed
sv: Ändrad

en: Revision of %title from %date
sv: Version av %title från %date

en: Menu name
sv: Menynamn

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
sv: Är du säker på att du vill återställa till versionen från %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
sv: Är du säker på att du vill radera versionen från %revision-date?

en: Image title
sv: Bildtitel

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: About
sv: Om

en: Delete all revisions
sv: Radera alla versioner

en: Publishing status
sv: Status för publicering

en: Copy of the revision from %date.
sv: Kopia av versionen från %date.

en: Current revision
sv: Nuvarande version

en: %type is used by 1 piece of content on your site. You can not remove this content type until you have removed all of the %type content. | %type is used by @count pieces of content on your site. You may not remove %type until you have removed all of the %type content.
sv[0]: %type används av 1 del av innehåll på din webbplats. Du kan inte ta bort %type förrän du har tagit bort allt innehåll av typ %type.
sv[1]: %type används av @count delar av innehåll på din webbplats. Du får inte ta bort %type förrän du har tagit bort allt innehåll av typ %type.

en: The time that the current revision was created.
sv: Tidpunkten då den aktuella versionen skapades.

en: The user ID of the author of the current revision.
sv: Användar-ID till författaren av den aktuella versionen.

en: The time that the entity was created.
sv: Tiden då objektet skapades.

en: The time that the entity was last edited.
sv: Tiden då objektet senast redigerades.

en: Revision translation affected
sv: Översatt version berörd

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
sv: Indikerar om den senaste redigeringen av en översättning hör till nuvarande version.

en: @date by @username
sv: @date av @username
