Simple Mega Menu (8.x-1.0-beta1) - en to te translation catalogue (13 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Type
te: రకం

en: Edit
te: మార్చు

en: Links
te: లంకెలు

en: Image
te: బొమ్మ

en: Name
te: పేరు

en: Label
te: లేబుల్

en: View
te: చూడు

en: Text
te: పాఠ్యం

en: Created
te: సృష్టితం

en: Menu name
te: మెనూ పేరు

en: About
te: గురించి
