Simple Mega Menu (8.x-1.0-beta2) - en to mr translation catalogue (13 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Type
mr: प्रकार

en: Edit
mr: संपादन

en: Links
mr: दुवे

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Name
mr: नाव

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: View
mr: बघा

en: Text
mr: अक्षर

en: ID
mr: आय डी

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Authored by
mr: लेखक
